Beligas Testosterone Trenbolone Short 150
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Testosterone-Trenbolone-Short-150
- Availability: Out Of Stock
Price:
$66
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 150 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
Beligas Testosterone Trenbolone Short 150
IGF-1 LR3 1mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (1 mg) |
| Common name | IGF-1 LR3 |
$115 $128
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85 $94
Dragon Pharma DSIP
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Delta sleep-inducing peptide |
$73
MASTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$95 $105




